צילומי אורתודונטיה | ממה להזהר ועל מה כדאי לוותר

מהם שימושיו של צילומי האורתודנטיה?

סט אורתודנטי לרב משמש לצורך טיפול ליישור שיניים לילדים ולמבוגרים.

המטרות הם- המחשה ויזואלית לרופא המטפל וכן למטופל על מצב הפה והשיניים, הכנת תוכנית טיפול מותאמת ומדויקת, כדאיות יעילות ואורך הטיפול הנצרך ,השוואה במהלך הטיפול עם המצב הראשוני. כרשת המובילה בישראל בתחום צילומי השיניים, רק אנחנו נוכל לספק  בכל אחד מסניפי הרשת את הסל המלא והמשתלם ביותר ובאיכות הגבוה ביותר.

ממה מורכב סט צילומי האורתודנטיה?

היות ולצורך יישור שיניים על האורתודנט לדעת מידע רב על מצב הפה והשיניים ,סט צילומי האורתודנטיה  אוגד בתוכו מספר סוגי צילומים. בניהם (בין היתר): תמונות פנים ושיניים ,צילומי רנטגן (לרוב פנורמי), צילומים דיגטליים(צילום נשך,פריאפיקאלי בהתאם לצורך) , מטבעי לימוד אבחנתיים, שרטוט ואנליזה. בכל מקרה עריכת הסט תתבצע עפ"י בקשת האורתודנט המטפל. ברשת אור השן תקבלו את הסל המלא והאיכותי ביותר ,שיבטיח לאורתודנט  את המידע על מצב הפה והשיניים בצורה הטובה ביותר .

גשר בשיניים
עד לחיוך המושלם

מה ייחדו של כל מרכיב בסט האורתודנטי לטיפול?

כאמור יישור שיניים לרוב תלוי בהמון גורמים משתנים. על הרופא לדעת כמה שיותר על מצב הפה, נטיעת הפה והשיניים ועוד. על כן הסט מורכב ממספר רב של צילומים שלכל אחד מרכיב בפני עצמו.

תמונות פנים ושניים –  זהו צילום במצלמה דיגיטלית מקצועית של הפנים והשיניים של  המטופל . מטרתו לתעד את מצב השיניים של המטופל ואת מבנה הפנים לצורך הכנת תוכנית הטיפול, השוואה בין מצב הלסתות לפני ואחרי הטיפול ,תיעוד מצב השיניים ומבנה הפנים. צילומים אלו מתבצעים באמצעות מצלמה מיוחדת המצלמת את חלל הפה – ללא קרינה !

צילום צפלומטריזהו צילום רנטגן של פרופיל ממבט צד של הגולגולת הכולל רקמות רכות כגון: אף וסנטר ,ומטרתו לספק לאורתודנט את מיקום ויחסי השיניים בלסת, מנח הלסתות אחת ביחס לשנייה  וכן לספק בסיס נתונים לעריכת אנליזה של מבנה הלסתות והיחסים הסקלטליים ביניהן – ככלי עזר לתכנון וקביעת  תוכנית הטיפול.

שירטוט ואנליזה ממוחשביםזוהי בדיקה ממוחשבת שמתבצעת ע"ג צילום הצפלומטרי, המאפשרת לרופא האורטודנט לקבל נתונים של זויות שונות של השיניים, המקל בתוכנית הטיפול.

מטבעי לימודמודל המאפשר בניה של מבנים, כתרים, קוביות לצורך יישור שיניים ועוד.

צילום פנורמי –  משמש לשיקוף רחב של מצב הפה, השיניים והלסת, מאפשר צפייה בשיניים הגלויות, שיני החלב, לסתות, סינוסים, החניכיים ושיני הבינה

קבלת הצילומים

לאחר גמר הצילומים לוקח זמן של עד מספר ימים לעבד את כל הנותנים ולצרפם לסט אחד . את הצילומים והתיעוד המקוריים ניתן להעביר ישירות אל הרופא המטפל, וכן העתק לדוא"ל של הרופא המטפל, עפ"י בקשת הרופא ו\או הפציינט.

צילומי אורתודנטיה ברשת אור השן

רשת אור השן שמה את מטופליה במוקד תשומת הלב שלה. לכן, כל אחד מסניפי רשת מכוני אור השן מציע למטופלים ולרופאים את כל סוגי צילומי השיניים הנדרשים, כדי להבטיח את קבלתם של מירב הנתונים והמידע המשמשים לצורך קבלת הטיפול הנכון והמתאים. הצילומים הניתנים (המובאים בדיוק, בפירוט ובאיכות הטובים ביותר), הפרישה הארצית, הציוד המתקדם, כוח האדם המנוסה והמקצועי המפעיל את המכונים וכמובן, גם המחירים הנוחים, הופכים את רשת אור השן לרשת מובילה בתחום צילומי השיניים.

צילום ברשת אור השן מספקת לרופא את המידע הזה, באיכות הגבוה ביותר הקיימת בשוק. אם אתם צריכים לבצע סט צילומי אורתודנטיה גשו לאחד מסניפי אור השן הפזורים בארץ. למציאת הסניף הקרוב אליך לחץ ותקבלו את הסל הטוב, המשתלם והבטוח ביותר שאפשר לקבל.

גלילה לראש העמוד

  כמעט כל מכוני אור השן ברחבי הארץ עובדים כרגיל.

להלן המכונים שאינם עובדים / עובדים חלקית:


נתיבות עד 17:00

שדרות -סגור

רמת גן איילון – סגור


נא להגיע עד שעה לפני הסגירה

דילוג לתוכן