מהו צילום שיניים פנורמי דיגיטלי

צילום פנורמי

מאפשר קבלת תמונה רחבה מאד, המורכב מאיחוד בין מספר תמונות רגילות. מאחר והשיטה השכיחה ביותר לצורך צילומי שיניים היא הטכניקה הפנורמית, סביר להניח, כי אם עברתם צילום שיניים בעבר, סביר להניח כי צילום השיניים שעברתם היה צילום פנורמי, ואתם כבר יודעים מהו ומה יתרונותיו על פני סוגי צילומי שיניים אחרים. שיטת צילום זו מאפשרת לרופא השיניים את קבלת התמונה הטובה ביותר של כל חלקי הפה.

רשת אור השן חרטה על דגלה לעמוד בחזית הטכנולוגיות של צילומי השיניים – על כן ברשת אור השן תקבלו צילום פנורמי בחדות הגבוה ביותר בעולם, ובמינימום קרינה.

מהם שימושיו של צילום השיניים הפנורמי?

צילום שיניים פנורמי משמש כבסיס לקביעת תוכנית הטיפולים לרוב טיפולי השיניים הנפוצים, ביניהם – איתור שיניים כלואות, הכנה לעקירת שיניים, בדיקה לצורך התקנת שתלים או תותבות וכן הלאה. מאחר והצילומים הללו מעניקים לרופא מבט מדויק ומקיף לא רק על מבנה השיניים, אלא גם על חלל הפה, הסינוסים ומבניהן של הלסתות, רמת הדיוק שלהם מאפשרת לזהות ולאתר גם פרטים קטנים יותר, כגידולים בחלל הפה, לדוגמה.

מתי ישנו צורך בביצוע צילום שיניים פנורמי?

במרבית המקרים, על מנת למקסם את הצלחת הטיפול, צילומי השיניים הפנורמיים מתבצעים לפני תחילתו בפועל. הרופא אליו אתם פונים יבחן את הבעיה ולאחר בדיקה קצרה, תישלחו אל מכון צילום, שם יבוצע צילום שיניים על פי ההנחיות שמעביר הרופא. לאחר שהצילום מבוצע ותוצאותיו בידיכם (פיזית או במייל), אתם שבים אל הרופא המטפל. הצילום מעניק לרופא אפשרות לראות את הגורמים לבעיה, ולגשת ישירות לטיפול הנחוץ לפתרונה, ללא בדיקות ובירורים נוספים אשר היו עלולים לעכב את זמן מתן הטיפול.

כלי עזר נוסף, המשמש את חלק מהרופאים בעיקר לפני ביצוע השתלות שיניים, היא הטומוגרפיה הממוחשבת (CT). אולם, למרות חדשנותו של צילום ה-CT, עדיין, רופאים רבים מעדיפים את צילומי השיניים הפנוראמיים ככלי הבדיקה הראשון.

כיצד מבוצע הצילום?

צילום שיניים פנורמי איננו פולשני, איננו מכאיב ונעשה בצורה חיצונית בלבד. לא מוחדר שום עצם לגופכם לצורך הצילום ולא נגרמים לכם כאב או אי נוחות במהלכו! הצילום עצמו אורך מספר שניות בלבד ולאחריו יהיו בידי רופא השיניים המטפל בכם כל הפרטים הנחוצים לתחילת הטיפול בכם.

צילומי שיניים פנוראמיים דיגיטלים

במהלך צילום כזה, מכונות הצילום המבצעות אותו הן אלה הקובעות בכוחות עצמן באיזו זוויות יבוצעו הצילומים ובאיזה רגע הם יצולמו, כך שהרצף שלהם יוכל ליצור את הצילום הפנורמי המדויק והיעיל ביותר. לא רק שהצילום הפנורמי הדיגיטלי הינו מדויק עד לרמת המילימטר, בשל חוסר ההתערבות האנושית, המכשירים המשוכללים המבצעים את הצילום פועלים בצורה מהירה יותר וחושפים את המטופלים לרמות קרינה בכמויות נמוכות בהרבה מאלה שאליהן הם היו חשופים בעבר. כרשת מכוני צילומי שיניים הידוע בשימת המטופלים במרכז תשומת ליבה ושיקוליה, מבצעת רשת אור השן צילומי שיניים פנוראמיים דיגיטליים בכל אחד מסניפיה הרבים.

צילום שיניים פנורמי במכוני אור השן

רשת מכוני אור השן מתמחה בכל סוגי צילומי השיניים הנחוצים על מנת להבטיח כי הרופא המטפל בכם יקבל את מירב הנתונים, באיכות ובדיוק הנדרשים על מנת לתת לכם את הטיפול המתאים והטוב ביותר עבורכם. הפרישה הארצית, הציוד המשוכלל, כוח האדם המקצועי והמנוסה והמחירים הנוחים, הופכים אותה לרשת המובילה כיום בתחום זה.

לסיכום

אם אתם צריכים לבצע צילום פנורמי לשיניים , גשו לאחד מסניפי אור השן הפזורים בארץ. למציאת הסניף הקרוב אליך לחץ ותקבל את הסל הטוב, המשתלם והבטוח ביותר שאפשר לקבל.

במקצועיות, מסירות ובמחירים ללא תחרות.

צילום סטטוס שיניים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן