צילום CT

רשת מכוני אור השן מתמחה בצילום CT בעזרת מכשור חדשני ומדויק המאפשר הגעה לדיוק מיטבי. צילום CT משמש בין היתר לצורך תכנון שתלים, שכן מדובר בפעולה המורכבת ביותר מבין טיפולי האורתודנטיה השונים. הצילום מאפשר קבלת ממצאים ברזולוציה גבוהה על ידי עיבוד תלת מימד לצורך גילוי וזיהוי המבנה הפנימי של הפה ובאזורים אנטומיים בפרט.

הייחודיות של צילום CT ויעילותו טרם ביצוע שתלים

ידוע כי השתלות שיניים הן המורכבות ביותר הדורשות התכנות מקדימה, הן מבחינת בחינת השיטה, והן מבחינת התאמה מיטבית לכל מטופל. על ידי צילום CT שנעשה על ידי מכון אור השן ניתן לקבל תמונה תלת מימדית באיכות גבוהה מבלי שאיברים אחרים יסתירו זה את זה. מכון אור השן מונה צוות מקצוען שיודע כיצד להוציא את המרב מכל צילום.

דיוק הצילומים לצורך השתלות שיניים חשוב מאוד, משום שכל מילימטר חייב לקבל התייחסות. ישנם כלי דם רבים ומערכת עצבים רגישה, אשר סטייה של מילימטר יכולה לגרום לטיפול במקום הלא נכון, וכתוצאה מכך לגרום לכאב או נזק. המכשור של אור השן מגיע לרמת דיוק אופטימלית שכל כך נחוצה בצילומי CT.

ההבדל בין צילום פנורמי לצילום CT

עד לכניסת צילומי CT עשו שימוש בצילום פנורמי לצורך השתלות שיניים, אך עם כניסת המכשור החדשני לצילום CT, רופאים רבים ממליצים רק עליו. הם הבינו כי הדיוק בצילום CT גבוה בהרבה, ולכן כיום המגמה צועדת לכיוון זה. אור השן שתמיד שואפת להימצא בחזית התחום, מציעה את הציוד והמכשור החדשניים ביותר, כדי לאפשר ללקוחות המכון ליהנות מאיכות ודיוק בלתי מתפשרים.

היתרונות של צילום CT באור השן

  • מכשירים בטוחים בעלי עוצמת קרינה נמוכה של 20% פחות ממכשירי CT המוכרים לנו מבתי החולים.
  • הצילום נעשה בצורה נוחה ביותר, במהירות רבה ועורך כמה שניות בודדות.
  • את הצילומים הנעשים במכון ניתן לשלוח בקלות רבה לרופא המטפל דרך המייל. פרמטר זה מאפשר לרופא להתכונן לטיפול ולהתאים עבורכם את שיטת ההשתלה המתאימה לכם.
  • צוות אור השן מונה בעלי מקצוע מקצועיים העוברים הכשרה מקיפה

מאמרים נוספים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן